ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 9614043
nr 961 4043
Röllakan
signerad, 200x140
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2015
kl 18:02:38
11/5 17:57:38
11 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal